Top 5 damskich perfum na jesień

Gdy nadchodzi jesień, zależy nam często, by czuć się przytulnie i szczególnie mocno zadbać o swój komfort. Chodzi tu oczywiście nie tylko o komfort termalny, chociaż nie da się pominąć tej sprawy, gdy za oknem robi się coraz zimniej. Ważne jest także to, jak czujemy się psychicznie. Warto jest podejmować kroki, pozwalające nieco poprawić nam nastrój i dać nam świadomość, że robimy dla siebie coś dobrego. W tym wymagającym czasie pomocne mogą okazać się oryginalne perfumy damskie na jesień.

Jesienne perfumy dla kobiet – 5 top zapachów, którymi chętnie otulisz się w tym sezonie

  • nuty drzewne z połączeniem słodkiej wanilii i paczuli

Te wyrafinowane zapachy w jednej chwili sprawią, że poczujemy się elegancko, a podróż do pracy po zamglonej, jesienne ulicy stanie się nieco przyjemniejsza.

  • nuty kwiatowe

Markowe perfumy damskie na jesień to także zapachy, zachwycające kwiatową świeżością. W przeciwieństwie do miesięcy letnich, jesienią potrzebujemy nieco mocniejszych zapachów. To dlatego do kwiatowych kompozycji nierzadko dodaje się nuty przydymionej paczuli itp.

  • orientalne kompozycje

Jesienne zapachy mają sprawiać, że czujemy się komfortowo. Jak osiągnąć ten efekt? Możemy sięgnąć np. po zapachy, które nas odprężają i rozgrzewają. Świetnie sprawdzą się tutaj oryginalne perfumy damskie orientalne. W takich flakonikach znajdziemy np nuty pomarańczy, mandarynki, lawendy i bergamotki.

  • inne kompozycje, dzięki którym poczujesz bliskość z przyrodą

Jesień to świetny czas na to, by rozsmakować się w aromatach przyrody. Być może zachwycą się aromaty jabłka i śliwki? A może jesienią najlepiej czujesz się wśród zapachów, przywodzących skojarzenia z lasem, korą drzew itp? Przepiękne efekty możemy osiągnąć także łącząc te elementy z cynamonem czy zapachem korzennych przypraw.

  • zapachy na inne pory roku

Na czas jesieni nie chcesz rezygnować z dotychczasowych perfum i przestawiać się na inne oryginalne perfumy damskie? Jeśli nie chcesz, nie musisz tego robić. W dobrze zaopatrzonych sklepach przez cały rok znajdziesz ogromny wybór zapachów. Najważniejsze jest przecież to, by na co dzień towarzyszyły ci nuty, z którymi czujesz się naprawdę dobrze.

Przepiękne oryginalne perfumy dla kobiet oferuje m.in. Sorvella Perfume. Na stronie znajdziemy zarówno warianty jesienne, jak też i lżejsze zapachy, doskonałe na lato i wiosnę. Opcje dostępne są w klasycznych wymiarach, jak też i formie perfumetek.

Leave a Reply